frg napisał(a):

Przyjechał do mnie chrześniak (9 lat) i chciałem go zabrać na jage na sektor rodzinny.
Teoretycznie do wyrobienia karty kibica jest potrzebna obecnosc rodzina / opiekuna prawnego w momencie składania wniosku. Mam podpisany wniosek o KK ale rodzica nie ma w krakowie. Czy beda robic duze problemy z tego powodu?
Czy na sektor rodzinny tez jest wymagana KK?
kurde, akurat taki wiek, ponizej 6 nie jest wymagana KK a powyzej 13 wystarczy podpis na wniozku.
Cos czuje, ze jak zwykle klub bedzie kładł kłody pod nogi zamias iśc na rekę.
Ma ktos jakies doswiadczenia w tym temacie?
|
Jesteś w błędzie. Teoretycznie potrzeba jest fizyczna obecność rodzica, w praktyce jednak nie. Wystarczy jak rodzic "podpisze sie" na wniosku, to wystarczy.
Pare miesięcy temu miałem dokładnie taka sytuacje.
Zreszta prościej jest zadzwonić do Strefy Kibica, wszystko Ci powiedzą.