Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9206
Stary 05.08.2013, 09:13
frg napisał(a):Wyświetl post
Przyjechał do mnie chrześniak (9 lat) i chciałem go zabrać na jage na sektor rodzinny.
Teoretycznie do wyrobienia karty kibica jest potrzebna obecnosc rodzina / opiekuna prawnego w momencie składania wniosku. Mam podpisany wniosek o KK ale rodzica nie ma w krakowie. Czy beda robic duze problemy z tego powodu?
Czy na sektor rodzinny tez jest wymagana KK?
kurde, akurat taki wiek, ponizej 6 nie jest wymagana KK a powyzej 13 wystarczy podpis na wniozku.

Cos czuje, ze jak zwykle klub bedzie kładł kłody pod nogi zamias iśc na rekę.
Ma ktos jakies doswiadczenia w tym temacie?
Jesteś w błędzie. Teoretycznie potrzeba jest fizyczna obecność rodzica, w praktyce jednak nie. Wystarczy jak rodzic "podpisze sie" na wniosku, to wystarczy.

Pare miesięcy temu miałem dokładnie taka sytuacje.

Zreszta prościej jest zadzwonić do Strefy Kibica, wszystko Ci powiedzą.
Odpowiedz cytując