Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 05.08.2013, 08:54
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Gdyby to najczęstsze słowo polskie. Gdyby matka miała fiuta to by była ojcem.
Teraz to nie byłbym taki pewien z tymi genitaliami. Patrz Ruch Palikota.

Wracając do Wisły. Jest pięć punktów i przyznam szczerze, że jestem bardzo zaskoczony postawą tego zespołu. Mnie jednak nikt nie przekona, że Franciszek Smuda jest dobrym trenerem. Jest ciekawa zależność, że zespoły będące w dołku finansowym zaczynają nagle grać i gryźć trawę (patrz Polonia Warszawa czy nawet ŁKS). Przypływ ambicji, chęć udowodnienia czegoś na boisku to dobry impuls i Wisła dzięki temu skorzysta ale kiedy jednak analizować to wszystko to tak na prawdę brakuje jakiejkolwiek jakości. Cała nadzieja w Pawle Brożku i Sarkim z Małeckim. Boguski swoim pozorowaniem gry mnie strasznie irytuje. Obrona trzyma się dzięki Arkowi Głowackiemu. Nie daj Bóg by mu się coś stało, bo wtedy będziemy dziurawi jak przysłowiowe sito.
Oby jak najdłużej chłopaki walczyli na tej ambicji, bo tym w polskiej ekstraklasie idzie ugrać bardzo dużo.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując