Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23644
Stary 05.08.2013, 08:02
To w końcu będzie odbicie, czy nie będzie odbicia?

I kwartał PKB r/r - 0,5%
II kwartał PKB r/r - 0,7-0,8% (szacowany)

Sądzisz, że 2% r/r w IV kwartale to jakieś sci-fi?