Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 05.08.2013, 00:45
Myślę sobie, a .... zaglądne na weszlo.com z ciekawości, zobaczyć czy napisali jakiś anty artykuł o Brożku..
Heh tak jak przypuszczalem.
Oni są tam tak zjebani, że masakra. Ciekawe czy ktoś jeszcze traktuje te gówno poważnie, jak to mialo się na początku.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 05.08.2013 o godz. 00:52.
Odpowiedz cytując