dynek.pl napisał(a):

|
Gdyby to najczęstsze słowo polskie. Gdyby matka miała fiuta to by była ojcem.
|
Niesamowicie merytoryczna wypowiedź

Nawiasem to nie "gdyby" jest najczęstszym polskim słowem.
Ciekaw jestem Machado i Fryca w tej drużynie. Głowacki dziś naprawdę jak profesor. Miśkiewicz też dobrze.
Osobiście nie podzielam zachwytów nad grą Bunozy.