Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 04.08.2013, 22:38
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Gdyby to najczęstsze słowo polskie. Gdyby matka miała fiuta to by była ojcem.
Niesamowicie merytoryczna wypowiedź
Nawiasem to nie "gdyby" jest najczęstszym polskim słowem.

Ciekaw jestem Machado i Fryca w tej drużynie. Głowacki dziś naprawdę jak profesor. Miśkiewicz też dobrze.
Osobiście nie podzielam zachwytów nad grą Bunozy.
Odpowiedz cytując