|
Mecz nastroil mnie w miare poozytywanie na kolejne sppotkania.Dalo sie to ogladac.
Narazie wyglada to umiarkowanie ,obrona ok ,atak -z Brozkiem ktory widze ze juz wyglada dobrze a co dopiero jak sie jeszcze bardziej ogarnie...Najgorsze widoki sa w pomocy.Smuda nie wie kto ma tam grac ,kombijuje jak kon pod gore.Co tam robi Nalepa to ja nie wiem wogole. Sarki-Stjepanovic-Chrapek-Maleck i tak to chyba powniino wygladac ,ale Smuda jak zwykle mąci wode.
P.S Jak Boguski tego nie strzelil to ja nierozumiem, jego gra dzis to czysty sabotaz.
|