Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 04.08.2013, 22:37
Mecz nastroil mnie w miare poozytywanie na kolejne sppotkania.Dalo sie to ogladac.


Narazie wyglada to umiarkowanie ,obrona ok ,atak -z Brozkiem ktory widze ze juz wyglada dobrze a co dopiero jak sie jeszcze bardziej ogarnie...Najgorsze widoki sa w pomocy.Smuda nie wie kto ma tam grac ,kombijuje jak kon pod gore.Co tam robi Nalepa to ja nie wiem wogole. Sarki-Stjepanovic-Chrapek-Maleck i tak to chyba powniino wygladac ,ale Smuda jak zwykle mąci wode.

P.S Jak Boguski tego nie strzelil to ja nierozumiem, jego gra dzis to czysty sabotaz.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując