Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 04.08.2013, 22:35
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Byłem bardzo sceptyczny co do Brożka jednak po tym co dziś pokazał chyba niedługo będę musiał odszczekać swoje słowa

Nie wiem po co trzymamy Boguskiego na boisku
?
To się nie zastanawiaj lepiej bo będziesz zmuszony szczekać do grudnia. Brożek z Boguskim wygrali nam już mistrzostwo i jeżeli wszystko pójdzie dobrze to wygrają kolejne szybciej niż niektórym mogłoby się wydawać.

Jaki jest poziom naszej ligo to pokazało Molde, więc wystarczy walczyć i grać odważnie żeby wygrywać. Brożek, Boguski Małecki, Sarki, Garguła, Chrapek to w zupełności wystarczy by walczyć o najwyższe cele. Tylko wszyscy muszą grać w piłkę, pomysłowo i zespołowo z charakterem i wiarą w siebie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując