KOMINEK napisał(a):

Grając jedną z najmłodszych drużyn w ekstraklasie, jedną z najkrótszych ławek, napastnikiem który regularnie grał 2,5 roku temu ?
Dla mnie całkiem przyzwoity mecz. Proszę nie porównujcie obecnej Wisły do Wisły I Henia, wczesnego Maaskanta czy wczesnego Skorży porównywać możemy do dwóch ostatnich lat i póki co takie porównania wychodzi na plus.
|
Święte słowa w stosunku do tego jaką mamy kadrę + krótka ławka + degrengolada Proboerzowo/Kulawikowa zagraliśmy niezły mecz (bez fajerwerków).
To trzecie pod rząd takie spotkanie w naszym wykonaniu i już nawet oczy nie bolą od patrzenie.
Byłem bardzo sceptyczny co do Brożka jednak po tym co dziś pokazał chyba niedługo będę musiał odszczekać swoje słowa
Nie wiem po co trzymamy Boguskiego na boisku?