Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 04.08.2013, 21:52
filemon napisał(a):Wyświetl post
Śmiem twierdzić, że gdyby dziś w środku grał Sobolewski, to byśmy wygrali.
Śmiem podobnie twierdzić.

Brożek do klepy z Meliksonem, to byłby duet. Właśnie takiego napastnika trzeba było w 2011, a nie marnego Genkova.
Odpowiedz cytując