Ogryzek napisał(a):

|
Napisz ile już ITI władowało i dalej ładuje kasy w Legie, dodaj do tego większą zamożność i samą wielkość Warszawy. Czyżby to już było skromne 250 mln? Gdzie przy tym wujek Cupiał z 60 mln.
|
a teraz napisz ile ITI zdobyla MP, a ile Cupial.. to jak porownanie trabanta z boeingiem
i skoncz z tymi durnymi porownaniami z Borussia gdzie na pilkarza rezerw wydaje sie wiecej niz na cala jedenastke Legii