Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1219
Stary 04.08.2013, 21:17
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Napisz ile już ITI władowało i dalej ładuje kasy w Legie, dodaj do tego większą zamożność i samą wielkość Warszawy. Czyżby to już było skromne 250 mln? Gdzie przy tym wujek Cupiał z 60 mln.

a teraz napisz ile ITI zdobyla MP, a ile Cupial.. to jak porownanie trabanta z boeingiem


i skoncz z tymi durnymi porownaniami z Borussia gdzie na pilkarza rezerw wydaje sie wiecej niz na cala jedenastke Legii
Odpowiedz cytując