Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 04.08.2013, 20:59
Śląsk przeważał ale to my mieliśmy najdogodniejszą sytuację w meczu.
Z drugiej strony ewidentny karny dla Śląska.

Raczej szczęśliwy remis.

Gra była szarpana, wg mnie zbyt defensywnie graliśmy.
Głowacki profesor, Brożek bez szału, ale zgrać piłkę plecami do bramki potrafi jak mało kto.

Przez ściągnięcie go z boiska Wrocławianie podeszli wyżej obroną i prawie wtopiliśmy ten mecz, bo nie było czym straszyć.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 04.08.2013 o godz. 21:02.
Odpowiedz cytując