Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 04.08.2013, 20:10
Znów punktujemy. Szczerze? Po 3 kolejkach, widząc nasze niektóre sparingi, spodziewałem się maks. 2 pkt - z Górnikiem i Koroną.

Gra jako taka. Mało strzałów, mało takich klarownych okazji ale... właściwie te nasze były groźniejsze od tych Śląska. Fakt, Misiek wyciągnął kilka strzałów, jednak nie były to też takie sytuacje jak ta Boguskiego po dograniu Bunozy.

Ps. Wszyscy wciąż pieją, jak to Legia bije, zapominając jak zagrali w środę z Molde... poczekajmy na kolejki od 9 do 13, kiedy przyjdą wyjazdy na Jagę, Wisłę i Lecha oraz mecze z Piastem i Śląskiem. Gdy do tego dojdą jeszcze, w co w sumie wątpię, mecze w LM/LE, to na pewno nie będzie tak cudownie...
Odpowiedz cytując