filemon napisał(a):

|
Śmiem twierdzić, że gdyby dziś w środku grał Sobolewski, to byśmy wygrali.
|
Oczywiście że tak.. mieć takiego zawodnika za pół darmo i go odpuścić.. Macedończyk nie gra nic z tyłu ani przodu przez 180 minut w 2 meczach widziałem 1 ciekawie zagraną piłe z Koroną...