Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 04.08.2013, 19:08
arti napisał(a):Wyświetl post
Marny występ Wisły, w tej sytuacji 1 pkt bdb.
Oby w najbliższy piątek było lepiej.
Marny, nie marny ... Graliśmy na wyjeździe z pewnym siebie przeciwnikiem i Częstochowy nie było, a nawet szansa na wygraną. Boguski jest zbyt elektryczny przez co brakuje mu dokładności jednak kilka sytuacji pokazało, że z Brożkiem jeszcze będą ośmieszać naszych ligowców, wystarczy kilka tygodni wspólnych treningów. Bez Małeckiego i Sarkiego dajemy radę, to nastraja optymistycznie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując