|
Boguś to swoją drogą.Ale też nie będę chłopaka objeżdzał,bo tak mu się życie ułożyło,że gdyby nie kutas Borysiuk to chłopak grałby pewnie jak za dawnych czasów.
Ten Ostoja za to,to jest jakaś ....a pomyłka dekady. Nie dość,że ma gosć milion strat,z których wynikaja dla nas niebezpieczne sytuacje,to nawet biegać nie łaska...
Już wolę Wilka bo chociaż mu się chce i będzie zapierdalał póki może...
Bez zmian czyli Ostoja+ktoś na skrzydło zapowiada się w....... w 2 połowie.
|