Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 04.08.2013, 17:59
Boguś to swoją drogą.Ale też nie będę chłopaka objeżdzał,bo tak mu się życie ułożyło,że gdyby nie kutas Borysiuk to chłopak grałby pewnie jak za dawnych czasów.
Ten Ostoja za to,to jest jakaś ....a pomyłka dekady. Nie dość,że ma gosć milion strat,z których wynikaja dla nas niebezpieczne sytuacje,to nawet biegać nie łaska...
Już wolę Wilka bo chociaż mu się chce i będzie zapierdalał póki może...

Bez zmian czyli Ostoja+ktoś na skrzydło zapowiada się w....... w 2 połowie.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując