Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1218
Stary 04.08.2013, 16:58
Ale taki Blaszczykowski, Piszczek wiedza ze w Dortmundzie jest ok.
Na pewno sprawa Goetzego,Lewego i przegrana w LM robi swoje w szatni i zawodnicy sa niezadowoleni.
Odpowiedz cytując