Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Laszi
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2006
Offline
#
8686
04.08.2013, 16:32
Jak widac Sobol pomimo swoich lat jest nadal pozyteczny. Przed chwila zdobyl dla gornika 3 punkty. Cale szczescie, ze mamy tak ogarnietych ludzi zarzadzajacych klubem bo jeszcze nie daj Boze Wisla wygladala by profesjonalnie.
Laszi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Laszi
Znajdź inne posty napisane przez Laszi