Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TYSIAC906
Member
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno
Offline
#
65343
04.08.2013, 14:51
Uważasz ,że Biton był słaby?
No nie wydaje mi się . 11 bramek to nie jest zły bilans .Był jednym z niewielu napastników którzy wypracowywali sobie sami okazje .
TYSIAC906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TYSIAC906
Znajdź inne posty napisane przez TYSIAC906