milosz napisał(a):

|
Piłkarz jest często tyle wart ile drużyna w której gra.
|
Oglądałem ostatnio skróty z meczów Wisły z sezonie 2007/2008 (polecam ...miłe) i patrzyłem jak Brożek ( Zieńczuk ) strzelają bramki .... doszedłem do wniosku że to nie Brożek był mistrzem ale ta drużyna grała świetnie ....
Piszę to w kontekście "zbawiennego" powrotu Pawła .... i tego zdania które napisałeś i które jest w dużej części prawdziwe ..
Ten powrót może nie wystarczyć.