Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1210
Stary 04.08.2013, 14:21
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ano, dokładnie.
Taki Saganowski grał w ŁKS i nic nie pokazał, przeszedł do Legii i błyszczy.
Saganowski w ŁKS miał lepsze statystyki niż Genkov. Poza tym warto wspomnieć, że Sagan nigdy nie był jakimś rasowym snajperem. Owszem, strzelał w karierze dużo bramek, ale nie był nigdy napastnikiem tego kalibru co Frankowski, Brożek czy Lewandowski. Nie ma co tłumaczyć Genkova tym, że trafił na czasy, w których Wisła była personalnie słabsza niż w poprzednich latach, bo tak to mógł mówić Brożek, który nie mając dobrego rozgrywającego (w przypadku Genkova taki zawodnik w drużynie był - Melikson) w trzy latach zdobył więcej bramek niż on dokładając koronę króla strzelców i bramki w europejskich pucharach.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując