Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1208
Stary 04.08.2013, 14:03
Dyskusje o sprzedaży Genkova toczyły się w klubie już zimą tego roku. Żaden chcący go pozyskać w swe szeregi klub jednak się przez ten czas nie znalazł. Dla klubu w tym momencie już nie liczył się zysk z jego transferu, ale to, by wreszcie zszedł z wysokiego kontraktu. Co, by nie mówić to Bułgar był niestety jednym z tych piłkarzy, którzy przyczynili się do klęski w ostatnich dwóch sezonach. Kontrakt gwiazdorski a profesjonalizm u niego na poziomie ligi okręgowej. Jak dobrze , że już więcej tego Pana nie oglądam w koszulce z Białą Gwiazdą. Dla mnie to wielka ulga, ale nie tylko, bo i dla klubowych finansów także.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując