Rob_Zombie napisał(a):

|
O proszę, nagle nawet Genkov był udanym zakupem. Gość kupiony za 500tys euro i przejadający jeden z największych kontraktów w lidze wbił raptem 17 goli w 55 meczach, ja wiem że to polska i tu standardy są niskie, ale na Boga, to nawet nie jest minimum przyzwoitości, a już w szczególności gdy mówimy o gościu z tak wysokim kontraktem...
|
Ok., a ile strzelił bramek w tym samym czasie taki mega-gwiazdor ..Paweł Brożek.
Już o tym pisałem , to mechanizm naczyń połączonych, jak było MP i 7 bramek Genkowa w 14 meczach to nie był przepłacony, jak klub zaczął się "zwijać", a drużyna przegrywać, to przepłaceni byli wszyscy, Genkow też.
PS. Piłkarz jest często tyle wart ile drużyna w której gra.