Masz. Poprawiłem dla Ciebie.
Smuga napisał(a):

|
Ten kaleka Brożek to autor 86 bramek w Ekstraklasie... Można krytykować Brozia, czepiać się jego stylu gry czy jego pobytu poza granicami Polski, ale jednego faktu nie można mu odmówić: bramki potrafił strzelać i co jak co, ale na tle Bitona, Genkova, Riosa czy innych napastników grających w klubie na przestrzeni ostatnich kilku lat wypadał o niebo lepiej.
|
Brożek to teraz jedna wielka niewiadoma.
Ja bym bardzo chciał, żeby odpalił.