SharksiK napisał(a):

Zaraz będzie...
Moglismy brac tego Visniakovsa a nie kaleke Brozka... Ale ten łysy jest podupcony! O Smudzie juz nie wspominając.
Cupial nas rozkrada. Za Moskala to były czasy...ahhh.
|
Ten kaleka Brożek to autor 86 bramek w Ekstraklasie... Można krytykować Brozia, czepiać się jego stylu gry czy jego pobytu poza granicami Polski, ale jednego faktu nie można mu odmówić: bramki potrafi nadal strzelać i co jak co, ale na tle Bitona, Genkova, Riosa czy innych napastników grających w klubie na przestrzeni ostatnich kilku lat wypada o niebo lepiej.