|
o dziwo mocno mnie zaskoczyl ten portal ripostujac slowa Blaszczykowskiego.
Braku szacunku? takiego pozegnania nie mial zaden pilkarz na przestrzeni ostatnich 10 lat.
ze strony klubu nie zauwazylem braku szacunku, tym bardziej ze strony kibicow.
Wszystko odbylo sie w milej atmosferze.
|