Wyświetl pojedynczy post
Deever
Senior Member
 
 
Od: 05.2006
Skąd: era vulgaris

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 04.08.2013, 09:40
Wiadomo, że w obecnej sytuacji nie ma co pompować balonika, ale mecz ze Śląskiem wypada nam w najlepszym możliwym terminie. Mówcie sobie co chcecie, ja po prostu nie wierzę, że wrocławianie zagrają z nami na 100%, będąc w połowie TAKIEGO dwumeczu. Oni myślami są już w Brugii i to jest nasz handicap, realnie zwiększający nasze szanse na przywiezienie punktów z Dolnego Śląska.

Musimy "tylko" zagrać na maksimum własnych możliwości.
Co to k***a jest "rów widokowy"?
Odpowiedz cytując