szprotson napisał(a):

biorac pod uwage ze 4 dni po meczu z Nami, WKS gra rewanż z Bruggią....morderstwem byłby wystawianie tej samej jedenastki na ten mecz. No chyba ze Levy przygotował ich motorycznie tak jak prawdziwych piłkarzy, no ale śmiem powątpiewać, bo tam w składzie są Polacy przeciez....
To jest Nasza szansa na punkty imho....
|
Wiadomo, że nie będą się na nas spinać, bo to przecież mecz za góra dwa punkty. Natomiast czy my będziemy potrafili wykorzystać brak liderów w Śląsku to inna sprawa. Tam nawet ostatni na ławce ma mentalną siłę dwa razy większą niż u nas pewniacy do składu. Zwłaszcza po wygranej z drużyną grającą w piłkę.
Jeżeli nasi faktycznie pojadą wygrać to powinien być dobry mecz ...