Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 04.08.2013, 08:12
szprotson napisał(a):Wyświetl post
biorac pod uwage ze 4 dni po meczu z Nami, WKS gra rewanż z Bruggią....morderstwem byłby wystawianie tej samej jedenastki na ten mecz. No chyba ze Levy przygotował ich motorycznie tak jak prawdziwych piłkarzy, no ale śmiem powątpiewać, bo tam w składzie są Polacy przeciez....
To jest Nasza szansa na punkty imho....
Wiadomo, że nie będą się na nas spinać, bo to przecież mecz za góra dwa punkty. Natomiast czy my będziemy potrafili wykorzystać brak liderów w Śląsku to inna sprawa. Tam nawet ostatni na ławce ma mentalną siłę dwa razy większą niż u nas pewniacy do składu. Zwłaszcza po wygranej z drużyną grającą w piłkę.

Jeżeli nasi faktycznie pojadą wygrać to powinien być dobry mecz ...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując