kuba.j.g. napisał(a):

|
A manipulacje przy ostatnich wyborach na prezydenta miasta w (chyba) Elblagu uznaja za polityczna gre PO, mimo, że opublikowane kompromitujące nagrania pochodziły ze spotkania na którym na 5 uczestników 5 było z PiSu...ale na odpowiednich stronach już im podali obowiazujaca wersje wydarzen...tego się trzymają i nie popuszcza.
|

A ty te wszystkie brednie na jakich stronach znalazłeś? Jakie manipulacje? Jakie kompromitujące nagrania? Pusty łeb leminga przyjmie nawet taką bzdurę, że PiS publikuje kompromitujące nagrania na temat PiS? Przecież to się nadaje do kabaretu dla debili. A oskarżenie Wilka przez jakąś desperatkę z PO to już szczyt ...
Poziom twojej agitacji jest tak żenujący, że przeciętnemu człowiekowi otwiera oczy. Bo nawet największy kretyn nie byłby w stanie nieświadomie tak bredzić, logika to wyklucza. Nie dziw się więc, że w te propagandowe farmazony nikt już nie wierzy. Po prostu, pałka się przegła ...