Dzimi napisał(a):

|
(...) oszczędności tak naprawdę oznaczają wielokrotnie większą stratę(...)
|
Świetny post.
Do tych przykładów "oszczędności" dodałbym jeszcze brak podgrzewanej murawy i straty spowodowane brakiem awansu z Lazio (jestem pewien, że jeżeli mecz odbyłby się normalnie to awansowalibyśmy), brak infrastruktury czy szkolenia czy obecne wyjście ze stadionu za które w przyszłości zapłacimy dwakroć.
Wisła z takim stadionem, kibicami i tradycją nie ma innej drogi jak ustawiczny rozwój i ucieczka do przodu, albo...
Zdaje sobie sprawę, że aktualnie BC może mieć kłopoty i ważniejsze sprawy niż klub (i dlatego obecny stan przyjmuje z należną pokorą), ale nie zawsze tak było.