kuba.j.g. napisał(a):

|
Taa...facet nie pasuje bo wali w prosto w pysk...oczywiście łatwiej napisać "polakożerca" niż zorientować się w temacie. Jakiś czas temu jako sprzedawczyk i wróg narodu uznany został nawet Brzeźinski...Zbigniew...oczywiście nie dlatego, że pierdzieli głupoty ale dlatego, że Jarosława nie popiera i wali mu tam gdzie trzeba...takie czasy, ze nie słucha się ludzi madrych ale za mądrych uznaje się tych którzy z jarosławową/Rydzykowa/Sakiewiczowska linia się zgadzaja
|
A Brzeźiński to jakaś wyrocznia? Ciekaw jestem jakie to jego zasługi uważasz za az na tyle ważne aby go stawiac na piedestale.
Co do Widackiego: Wywodzi sie z Solidarnosci KORowskiej(?), był wiceministrem u Kiszczaka, jego kancelaria a i on nie raz reprezentowala osoby związane z tzw Pruszkowem oraz Kulczykiem. Myślisz że to przypadek? Oprocz tego jakims dziwnym trafem oprócz wspołdzaiłaniu przy tworzeniu raportu rokity działał tez aktywnie w komisji weryfikacyjnej i komisji ds nacisków. Za dużo tych przypadków zeby ufac mu na słowo.