AS82 napisał(a):

|
W PISowskie bajeczki o walce z korupcją to wierzy jedynie ich własny elektorat. Nie było sukcesów w walce z realną przestepczością ,to przy pomocy służb i aparatu państwa się skręcało afery przeciwko ludziom z pierwszych stron gazet albo wobec ówczesnej opozycji politycznej.
|
A manipulacje przy ostatnich wyborach na prezydenta miasta w (chyba) Elblagu uznaja za polityczna gre PO, mimo, że opublikowane kompromitujące nagrania pochodziły ze spotkania na którym na 5 uczestników 5 było z PiSu...ale na odpowiednich stronach już im podali obowiazujaca wersje wydarzen...tego się trzymają i nie popuszcza.