Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1190
Stary 03.08.2013, 23:21
Zawiniła także trochę długość kontraktów piłkarzy wiekowych. Stracili mobilizację i ciągnęli do emerytury na koszt klubu. Gracz po 30 roku życia powinien mieć max. kontrakt na rok, bo się najzwyczajniej w świecie szybciej wypala/jest bardziej kontuzjogenny etc.

Natomiast zastanawiam się, co by było, gdyby za tym 2. i 3. razem też nie wyszło? To w końcu piłka nożna, casusu Panatinaikosu i APOELu nie trzeba przypominać. Mogłoby być wtedy bardzo krucho nie przez 2-3 sezony, ale z 10 co najmniej. Po za tym nie zapominajmy o ogólnoświatowym kryzysie, który wymógł na wielu klubach oszczędności, ale nie na polskich, dlatego mogliśmy wyrwać np. takiego Jaliensa. Teraz dzieje się źle na cyprze, i widać zastępy piłkarzy z tej ligi właśnie na naszych boiskach, co nie zmienia faktu, że my również oszczędzamy

Jeżeli za oszczędnościami ma stać budowa porządnego zaplecza treningowego i akademii, jestem na tak. Jeżeli zaś znów ma być w jej wyniku przeprowadzony atak na LM najkrótszą z możliwych dróg, czyli przez hurtowe kupowanie, to już chyba lepiej gryźć trawę i walczyć o pudło w lidze, niż w jednym sezonie ją rozwalać, by w drugim bać się o utrzymanie. Przecież dobrze wiemy, że włodarze klubu nie posłuchają się Dzimiego.
Odpowiedz cytując