AS82 napisał(a):

A co to ma wspólnego z meritum sprawy ? Odnieś się do "walki z korupcją" w wykonaniu PISowców,czyli podchodów na Widackiego , korumpowanie Marczuk-Pazury , decydowaniu przez Kaczyńskiego o tym czy Blidzie zakładać kajdanki, sprawie Sawickiej , szukanie haków na Kwaśniewskich czy akcje CBA na doktora G..To były te wielkie "sukcesy" PISowców ,bo oprócz tego nie udało im się nic więcej. Nie udało się rozbiić żadnego gangu , nie udało się uchronić Polski przed miliardowymi stratami wynikającymi z działalności grup przestępczych , jedyne w czym byli dobrzy to w zakładaniu kajdanek przed kamerami ludziom , którzy potem okazywali się niewinni. Teraz jak dojdą do władzy ,to w ramach akcji walki z układem kogo aresztują, Krzysztofa Ibisza ?
|
Jak to nie udało sie rozbić gangu? A wsi drut? Takie właśnie masz pojecie. Blida się zastrzeliła bo była niewinna? Sawicka i Marczuk wzięły w łapę czy nie wzięły? Doktor G przyczynił się do śmierci pacjenta (zaszyty wacik) czy się nie przyczynił? A o miliardowych stratach to jako otumanione palikocię lepiej nie wspominaj, bo właśnie brakuje kilkanaście miliardów które w moim i twoim imieniu rudy cudak pożycza od lichwiarza. Jak Ibisz weźmie w łapę to dlaczego nie? Bo się nazywa Ibisz?
Kto niby okazał sie niewinny? Sawicka?
