nojeden napisał(a):

Zapomniałem zaktualizować swojej karty kibica przed meczem ze Śląskiem a planuje jechać pociągiem o 3 30 wiec nie zdążę już wyrobić karty w Krakowie. Czy będzie możliwość wyrobienia karty na miejscu i czy w ogolę będzie mi potrzebna ?
kinomaniak.tv
zalukaj.tv
ja korzystam z tych stron.
|
Bilet we Wrocławiu kupisz na dowód osobisty.
KK zbędna.