Wyświetl pojedynczy post
nojeden
Junior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27348
Stary 03.08.2013, 21:12
Zapomniałem zaktualizować swojej karty kibica przed meczem ze Śląskiem a planuje jechać pociągiem o 3 30 wiec nie zdążę już wyrobić karty w Krakowie. Czy będzie możliwość wyrobienia karty na miejscu i czy w ogolę będzie mi potrzebna ?

kinomaniak.tv
zalukaj.tv
ja korzystam z tych stron.
Odpowiedz cytując