Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65340
Stary 03.08.2013, 19:41
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Zaraz będzie...

Moglismy brac tego Visniakovsa a nie kaleke Brozka... Ale ten łysy jest podupcony! O Smudzie juz nie wspominając.
Cupial nas rozkrada. Za Moskala to były czasy...ahhh.
Też bym chciał, żeby Cupiał mnie okradał.... 10 baniek na rok minium echhh :(
Odpowiedz cytując