SharksiK napisał(a):

Zaraz będzie...
Moglismy brac tego Visniakovsa a nie kaleke Brozka... Ale ten łysy jest podupcony! O Smudzie juz nie wspominając.
Cupial nas rozkrada. Za Moskala to były czasy...ahhh.
|
Też bym chciał, żeby Cupiał mnie okradał.... 10 baniek na rok minium echhh :(