Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23631
Stary 03.08.2013, 17:00
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Napisał koleś głosujący na Palikota... Śmiać się czy płakać?
A co to ma wspólnego z meritum sprawy ? Odnieś się do "walki z korupcją" w wykonaniu PISowców,czyli podchodów na Widackiego , korumpowanie Marczuk-Pazury , decydowaniu przez Kaczyńskiego o tym czy Blidzie zakładać kajdanki, sprawie Sawickiej , szukanie haków na Kwaśniewskich czy akcje CBA na doktora G..To były te wielkie "sukcesy" PISowców ,bo oprócz tego nie udało im się nic więcej. Nie udało się rozbiić żadnego gangu , nie udało się uchronić Polski przed miliardowymi stratami wynikającymi z działalności grup przestępczych , jedyne w czym byli dobrzy to w zakładaniu kajdanek przed kamerami ludziom , którzy potem okazywali się niewinni. Teraz jak dojdą do władzy ,to w ramach akcji walki z układem kogo aresztują, Krzysztofa Ibisza ?