AS82 napisał(a):

|
W PISowskie bajeczki o walce z korupcją to wierzy jedynie ich własny elektorat. Nie było sukcesów w walce z realną przestepczością ,to przy pomocy służb i aparatu państwa się skręcało afery przeciwko ludziom z pierwszych stron gazet albo wobec ówczesnej opozycji politycznej.
|
Napisał koleś głosujący na Palikota... Śmiać się czy płakać?