Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23629
Stary 03.08.2013, 16:40
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Widacki - komuch, Polakożerca, zamotany w rożne aferki na pograniczu polityki, gospodarki i mafijności oskarża ludzi, którzy mieli czelność i chcieli w Polsce przeciąć wrzód korupcji polityków, stronniczości sądów, mafijnych powiązań.
Stara metoda kiedy złodziej krzyczy w tłumie: "Łapcie złodzieja".
W PISowskie bajeczki o walce z korupcją to wierzy jedynie ich własny elektorat. Nie było sukcesów w walce z realną przestepczością ,to przy pomocy służb i aparatu państwa się skręcało afery przeciwko ludziom z pierwszych stron gazet albo wobec ówczesnej opozycji politycznej.