Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20475
Stary 03.08.2013, 14:27
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, tylko komentator Eurosportu, nie wiem jaki, przedstawił to w taki sposób, jakby to było już postanowione.
Może ten sam co wymawiał "BunIoza" !! eurosport ma świetnych komentatorów od tenisa ale od piłki to dyletanci, lepiej wyciszyć głos.
Odpowiedz cytując