Paweł napisał(a):

|
Oczywiście, tylko komentator Eurosportu, nie wiem jaki, przedstawił to w taki sposób, jakby to było już postanowione.
|
Może ten sam co wymawiał "BunIoza" !! eurosport ma świetnych komentatorów od tenisa ale od piłki to dyletanci, lepiej wyciszyć głos.