|
Zadałem pytanie w temacie "To i owo, na luziku", ale nie dostałem informacji od Administratora- jak długo będziecie tolerować osoby które swoją obecnością i wypowiedziami szkodzą tej stronie i psują reputację na którą pracowaliście latami ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 03.08.2013 o godz. 14:19.
|