Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1009
Stary 03.08.2013, 13:47
Ja wydałem trzysta z hakiem na limitke TLoU i nie żałuję żadnej złotówki A RDR fajne, ale ja nie przepadam za sandboksami... Natomiast historia , scenariusz świetny.
Odpowiedz cytując