|
Ten Fryc to byłby ciekawy ruch - nie piszę dobry, bo go w życiu nie widziałem w akcji. Sezon długi, nie można polegać cały czas na nastolatku jakim jest Stolarski. Burliga to dla mnie nie jest w ogóle obrońca, raczej gdzieś w pomocy się przyda, bo tak zaczynał. Jovanović nie dość, że niepewny na tej pozycji, to jeszcze nigdy nie wiadomo, kiedy rozboli go ząb albo wypadnie mu biodro. Fryc tak czy inaczej się przyda. Poza tym trzeba się liczyć, że jak Stolarski będzie dalej grał tak jak gra, to za rok przy Reymonta go nie będzie. Niekoniecznie Juventus, ale ktoś się na pewno po niego zgłosi, bo jest bardzo młody.
|