Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 03.08.2013, 13:20
biorac pod uwage ze 4 dni po meczu z Nami, WKS gra rewanż z Bruggią....morderstwem byłby wystawianie tej samej jedenastki na ten mecz. No chyba ze Levy przygotował ich motorycznie tak jak prawdziwych piłkarzy, no ale śmiem powątpiewać, bo tam w składzie są Polacy przeciez....
To jest Nasza szansa na punkty imho....

powinien w tym meczu sprawdzić Gavisza, Więzika, Patejuka, Hołote i innych młodych.

E:jasne Uran ze Piast dał rade, ale Śląsk ma mega szansę wyelimonowac Belgów w rewanzu a z Nami gra o 18.30 czasu upalnego. Jest sens ryzykować ? Wg. mnie nie ale decyzje podejmie Levy.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 03.08.2013 o godz. 13:52.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując