|
Ja uważam że posadzenie Sarkiego i Małego to nie żadna kara ( a nawet jeśli to raczej takie pogrożenie palcem ) bo wygląda to na calkiem logiczną zagrywkę. 2 def w tym 1 do Mili rozbijanie i zniechecanie przez pierwsze 60/70 min + próby środkiem prostopadłych do Brożka, a potem gdy Śląsk musi siąść wchodzi Mały i Sarki za Wilka i kogoś słabiej wyglądającego z 2 Garguła/Boguś. Inna sprawa czy wytrzymamy do tej pory z sensownym wynikiem? Stolarski to jeszcze dzieciak a ora we wszystkich sparingach i meczach więc ma prawo odpocząć 1 mecz. Jeśli przetrwamy 1 polowe to można być delikatnym optymistą.
|