Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20473
Stary 03.08.2013, 12:59
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Szczerze mówiąc, zdziwiła mnie ta informacja o zakończeniu kariery Arka. Owszem, swoje lata już ma, ale myślę, że jest on jednym z najbardziej przydatnych zawodników w Wiśle. Pod każdym względem, charakterologicznym, sportowym... Czuwa nad naszą defensywą i jest najperniejszym jej punktem. Muszą go męczyć te urazy, bo nie widzę innego powodu, dla którego miałby kończyć karierę. Jeszcze z rok mógłby pograć na wysokim poziomie.
do wiosny 2014 jeszcze daleko.
niech wtedy wszyscy zainteresowani decydują
Odpowiedz cytując