Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23624
Stary 03.08.2013, 09:58
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z Widackim:
wis.la/bf72j
Opisuje kulisy IV RP i państwo pod rządami Prawych i Sprawiedliwych. Jesli ten artykuł jest w 100% zgodny z prawdą , to PISowcy z Kaczyńskim na czele, Ziobrą, Kaczmarkiem ,śp. Wassermanem powinni już dawno stać przed Trybunałem Stanu.
Widacki - komuch, Polakożerca, zamotany w rożne aferki na pograniczu polityki, gospodarki i mafijności oskarża ludzi, którzy mieli czelność i chcieli w Polsce przeciąć wrzód korupcji polityków, stronniczości sądów, mafijnych powiązań.
Stara metoda kiedy złodziej krzyczy w tłumie: "Łapcie złodzieja".
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....