AS82 napisał(a):

Wywiad z Widackim:
wis.la/bf72j
Opisuje kulisy IV RP i państwo pod rządami Prawych i Sprawiedliwych. Jesli ten artykuł jest w 100% zgodny z prawdą , to PISowcy z Kaczyńskim na czele, Ziobrą, Kaczmarkiem ,śp. Wassermanem powinni już dawno stać przed Trybunałem Stanu.
|
Widacki - komuch, Polakożerca, zamotany w rożne aferki na pograniczu polityki, gospodarki i mafijności oskarża ludzi, którzy mieli czelność i chcieli w Polsce przeciąć wrzód korupcji polityków, stronniczości sądów, mafijnych powiązań.
Stara metoda kiedy złodziej krzyczy w tłumie: "Łapcie złodzieja".
