AYALA napisał(a):

|
Bunoza może nie dać rady upilnować Soboty w obecnej dyspozycji
|
Tylko ciekawe jaka jest ta faktyczna dyspozycja Soboty i innych graczy Śląska. Jeśli ta z meczu pucharowego to będzie z nami krucho ale jeśli zawodnicy wrocławscy zagrają to co zawszę to uważam że każdy wynik jest możliwy.
Historia już nie raz pokazywała że polskie drużyny potrafią spiąć tyłki jedynie w meczu pucharowym po czym w ekstraklasie dostosowują się do "standardów". Dlatego uważam, że czwartkowy mecz z Bruggią nie jest najlepszym odnośnikiem.
Natomiast co do Wisły. Jeśli faktycznie Smuda posadzi na ławce Stolarskiego, Sarkiego, i Małeckiego będzie to swoisty strzał w stopę. Dobrze wiemy że jesteśmy katastrofalnie słabi w ofensywie, i pominięcie jedynych zawodników w pomocy którzy mogą coś konstruktywnego zrobić, jakiś rajd - nie wróży najlepiej. Co z tego że wystąpi Brożek skoro po za Chrapkiem czy Gargułą nikt mu piłki nie poda?
Rozum mówi że po szczęśliwym remisie i szczęśliwym zwycięstwie czas na porażkę. Chciałbym się mylić.