Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 03.08.2013, 09:33
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Bunoza może nie dać rady upilnować Soboty w obecnej dyspozycji
Tylko ciekawe jaka jest ta faktyczna dyspozycja Soboty i innych graczy Śląska. Jeśli ta z meczu pucharowego to będzie z nami krucho ale jeśli zawodnicy wrocławscy zagrają to co zawszę to uważam że każdy wynik jest możliwy.
Historia już nie raz pokazywała że polskie drużyny potrafią spiąć tyłki jedynie w meczu pucharowym po czym w ekstraklasie dostosowują się do "standardów". Dlatego uważam, że czwartkowy mecz z Bruggią nie jest najlepszym odnośnikiem.

Natomiast co do Wisły. Jeśli faktycznie Smuda posadzi na ławce Stolarskiego, Sarkiego, i Małeckiego będzie to swoisty strzał w stopę. Dobrze wiemy że jesteśmy katastrofalnie słabi w ofensywie, i pominięcie jedynych zawodników w pomocy którzy mogą coś konstruktywnego zrobić, jakiś rajd - nie wróży najlepiej. Co z tego że wystąpi Brożek skoro po za Chrapkiem czy Gargułą nikt mu piłki nie poda?

Rozum mówi że po szczęśliwym remisie i szczęśliwym zwycięstwie czas na porażkę. Chciałbym się mylić.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując