Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 03.08.2013, 08:44
DJ Hazel napisał(a):Wyświetl post
Remis biorę w ciemno ale pragnę zwycięstwa! Na trybunach będzie miło ale na boisku mają walczyć ze wszystkich sił. Tej walki oczekuje przede wszystkim. Jeśli Mały i Sarki usiądą na ławce to trochę dziwny pomysł będzie bo kto niby w ich miejsce...? Liczę na Brożka...oby to był ten Paweł z dawnych lat !
No i właśnie. Ja tutaj bardzo współczuję Smudzie, bo właściwie przeczytał co jest grane i teraz ma problem. Weźmy takiego Sarkiego. W tym przypadku powiedzenie "leniwy jak (nie napiszę kto bo boję się poprawnych politycznie użytkowników forum)" nabiera sensu. Gość ma potencjał, przychodzi z brakami w treningach i w grze, i ośmiesza defensorów ekstraklasowych swoją szybkością, przy tym wszystkim umie celnie dośrodkować. Rozgrywa jeden dobry mecz, a obok dwóch kolejnych przechodzi. Drepta, nie chce mu się biegać, wracać po akcji. Przez chwilę pojawiły się doniesienia że ma problemy rodzinne w związku z przenosinami do Krakowa, ale wobec przytoczonych faktów to chyba nie ta przyczyna. I tutaj rozpoczyna się rola trenera. To on powinien wiedzieć w jaki sposób zmobilizować zawodnika. Może to być męska rozmowa, posadzenie na ławce lub konsekwencje finansowe. Sposobów jest mnóstwo. W meczu z Koroną była to zj..a przy bocznej linii. Na krótką metę pomogło, bo nagle Sarki w cudowny sposób przypomniał sobie jak się wyprowadza kontrę.
Patryk Małecki - ciężkie zadanie przed Smudą, przypadek opisany nie raz.
Odpowiedz cytując