Gwiaździsty napisał(a):

|
Bueheheheh ale autorytet ...Widacki. Wez czowieku sie nie osmieszaj. W normalnym panstwie to taki Widacki siedzialby w wiezieniu
|
W PISowskim państwie by siedział ,bo prezes by uznał ,ze jest częścią "układu" i należy go ku uciesze gawiedzi zaaresztować przed kamerami i puścić to w głównym wydaniu "Wiadomości", i ogłosić to jaka walkę z korupcją i sitwą.Tak nie lubisz tych wstrętnych komuchów , a to co robili twoi ulubieńcy ,czyli używanie aparatu państwowego i służb do wrabiania obywateli w afery i przęstepstwa to właśnie takie komusze metody rodem z innego systemu.